Často kladené dotazy

Jautājumi un atbildes

1. Kādi ir sausas un cietas ādas cēloņi?

Mūsu pēdas nes mūs cauri dzīvei katru dienu. Taču tās bieži saņem pārāk mazu uzmanību. Spiediena, lielās nastas un ciešo apavu dēļ āda uz pēdām ātri kļūst sausa, raupja un trausla. Bet reaģējot uz berzi un spiedienu, uz pēdām veidojas papildus ādas šūnas, kas strauji paliek cietas un iegūst dzeltenu nokrāsu.

 

2. Kādas ir sausas un cietas ādas sekas?

Ja cietā āda netiek noņemta, jutīgākā āda uz pēdām var ieplīst un kļūt pieejama baktērijām. Iekaisums un ādas sēnītes infekcija var būt sekas. Tāpēc sausa un cieta āda ir jānoņem regulāri.

 

3. Kādi atšķiras jaunā Scholl Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle ar dimantu kristāliem?

Velvet Smooth elektroniskajai pēdu vīlei ir noņemams rullītis un ergonomiska forma, vieglākai cietās ādas noņemšanai pat šaurās un nepieejamās vietās. Ierīces rullītis satur mikrogranulu daļiņas, kas nodrošina maigu un vienkāršu cietās ādas noņemšanu, netraumējot veselās ādas kārtas.

4. Kādas ir priekšrocības Velvet Smooth elektroniskajai pēdu vīlei, salīdzinot ar rokas vīlēm?

Cietās ādas noņemšana ar Scholl Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli ar dimanta daļiņām ir ātra un vienkārša. Turklāt ir vajadzīgs mazāk spēka nekā parastajai rokas vīlei.

 

5. Kas ir mainījies līdz ar Scholl Velvet Smooth?

Velvet Smooth rotējošajās galviņās tagad ir izmantotas smalkas dimanta daļiņas, kas uzlabo cietās ādas noņemšanas rezultātu. Maināmo rotējošo galviņu sortiments ir paplašināts, un tagad ietver rotējošās galviņas ar dažāda raupjuma pakāpēm, dažāda biezuma cietās ādas noņemšanai.

 

6. Vai es arī varu izmantot Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli cietai plaukstas ādai?

Jā, Scholl Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli var izmantot arī, lai noņemtu cieto plaukstu ādu.

 

7. Kā darbojas Scholl Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle ar dimantu kristāliem?

Mikrogranulas uz Scholl Velvet Smooth elektroniskās pēdu vīles rotējošās galviņas nodrošina maigu un vieglu cietās ādas noņemšanu, nebojājot veselās ādas slāņus. Ir pieejamas dažāda raupjuma maināmās rotējošās galviņas, lai efektīvi un maigi noņemtu dažādu biezuma cieto ādu.

 

8. Kādas funkcijas pilda dimantu kristāli uz maināmām rotējošajām galviņām?

Dimantu kristāli tiek plaši izmantoti skaistumkopšanas un kosmētikas jomā, un to pīlinga īpašības ir labi zināmas augstākās klases aprūpes kosmētikā. Turklāt dimanti ir vieni no cietākajiem materiāliem pasaulē. Kā jauno Velvet Smooth rotējošo galviņu komponenti, tie ne tikai pastiprina Velvet Smooth elektroniskās pēdu vīles funkcionalitāti, bet arī nodrošina labāku un vēl efektīvāku cietās ādas noņemšanu.

9. Vai man jābūt pieredzei cietas ādas noņemšanā?

Nē, vieglā lietošana un drošības apstāšanās funkcija ļauj arī iesācējiem maigi un pilnībā noņemt cieto ādu.

 

10. Vai pastāv briesmas savainoties cietas ādas noņemšanas laikā ar Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli?

Nē, vieglā lietošana un drošības apstāšanās funkcija ļauj maigi, droši un pilnībā noņemt cieto ādu pat iesācējiem. Tomēr Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli nevajadzētu izmantot savainotai vai iekaisušai ādai. Ja rodas kādi kairinājumi vai sūdzības, procedūra nekavējoties jāpārtrauc.

11. Cik bieži es drīkstu izmantot Scholl Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli, un cik ilgi aprūpi jāturpina veikt?

Scholl Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli var izmantot tik bieži, cik vien vēlaties, līdz Jūsu pēdas kļūst maigas un ir atbrīvotas no cietas ādas. Aprūpes ilgums atkarīgs no cilvēka pēdu stāvokļa un apavu radītās slodzes.

12. Kādēļ ir trīs dažāda raupjuma rotējošās galviņas? Kad un rotējošo galviņu man jāizmanto?

Velvet Smooth rotējošo galviņu sortimentu veido trīs dažādu rotējošo galviņu veidi: īpaši raupja, vidēji raupja un smalka. Atkarībā no cietās ādas biezuma, īpaši vai vidēji raupjās rotējošās galviņas ir ieteicamas cietas ādas noņemšanai. Īpaši raupjā rotējošā galviņa ir piemērota biezas un stingras cietās ādas noņemšanai. Savukārt, vidēji raupjā rotējošā galviņa ir piemērota, lai efektīvi, bet maigi atbrīvotos no vidēji cietas ādas. Jaukto iepakojumu veido īpaši raupjā un smalkā rotējošā galviņa. Īpaši raupjā rotējošā galviņa ir piemērota biezas un stingras cietās ādas noņemšanai, kamēr smalkā rotējošā galviņa nodrošina maigu un gludu nobeiguma rezultātu.

 

13. Vai man pirms procedūras vajadzētu mērcēt pēdas vanniņā, vai kāds ir vislabākais veids, lai sagatavotos cietās ādas noņemšanai?

Nē, pēdas nevajag mērcēt pirms Scholl Velvet Smooth elektroniskās pēdu vīles izmantošanas. Ja kāju mērcēšanas rezultātā cietā āda ir palikusi mīksta un pietūkusi, var gadīties, ka to nevarēs pilnībā likvidēt. Vislabāk cietās ādas noņemšanas procedūru ir veikt uz sausas ādas, bez jebkādas sagatavošanās.

 

14. Kamēr izmantoju jauno Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli, ierīce ik pa brīdim pārstāj darboties. Kā rīkoties?

Ja Jūs lietojat pārāk lielu spiedienu, tad ierīce automātiski izslēdzas. Iebūvētā drošības sistēma pasargā ādu no pārāk straujas cietās ādas noņemšanas. Mēģiniet izdarīt mazāku spiedienu un vienmērīgi pārvietojiet ierīci pāri cietās ādas zonām.

 

15. Man ir ļoti bieza cietā āda, un procedūra ar Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli aizņem daudz laika. Kā rīkoties?

Scholl Velvet Smooth sortimentā ir dažāda raupjuma rotējošās galviņas, kas piemērotas katra savam cietās ādas tipam. Īpaši raupjā rotējošā galviņa ar dimantu daļiņām tika radīta, lai maigi noņemtu biezu cieto ādu. Iepriekš, bija pieejamas rotējošās galviņas tikai ar vienu raupjuma pakāpi, bet jaunais sortiments ar trīs raupjuma pakāpēm, ļaus atbrīvoties pat no visbiezākās cietās ādas.

16. Man jau ir Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle. Vai varu to izmantot kopā ar jaunajām rotējošajām galviņām ar dimantu daļiņām?

Protams, varat izmantot visas jaunās Velvet Smooth rotējošās galviņas ar dimantu daļiņām ar savu esošo Velvet Smooth elektronisko pēdu vīli.

 

17. Kad ir vislabākais laiks cietas ādas noņemšanai?

Lieli sabiezējumi vai nekvalitatīvi apavi izraisa spiediena pieaugumu, kas savukārt izraisa cietas ādas veidošanos. Sekas ietver neglītus ādas pleķus un sāpīgus ādas sabiezējumus. Tāpēc iesakām regulāru cietās ādas noņemšanu gada garumā. Kurā dienas laikā to veiksiet, tas lai paliek Jūsu ziņā.

 

18. Kā Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle tiek lietota?

Pārvietojiet ierīci maigi pāri sabiezējušām ādas daļām, lai noņemtu cieto ādu. Izmantojiet vieglu līdz vidēju spiedienu. Izvairieties no pielietošanas uz bojātas vai asiņainas ādas.

 

19. Kā pareizi jātur rokā Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle, lai noņemtu cieto ādu?

Satveriet Velvet Smooth elektroniskās pēdu vīles rokturi vienā rokā un maigi pārvietojiet to pāri cietajai ādai.

 

20. Vai rotējošās galviņas jānomaina pēc noteikta lietošanas reižu skaita? Kā var zināt, kad tās jānomaina?

Rotējošās galviņas jāmaina tad, kad tās ir nolietojušās. Nolietojums ir atkarīgs no procedūru biežuma, ilguma un intensitātes. Nolietojusies rotējošā galviņa vairs nenoņem cieto ādu pilnīgi, jo mikrogranulu daudzums ir samazinājies. Rotējošā galviņa kļūst vieglāka, un tās virsma paliek gluda. Iegādājieties rezerves rotējošās galviņas pēc vajadzības.

21. Kā uzglabāt Izlietotās rotējošās galviņas?

Ja Jūs lietojiet dažāda raupjuma rotējošās galviņas, labāk izmantot mazu plastikāta maisiņu, lai uzglabātu tās, kas jau ir lietotas, bet nav nolietojušās. Protams, Jūs varat glabāt rotējošās galviņas arī ierastajās vietās.

 

22. Kā man atbrīvoties no vecajām rotējošām galviņām?

Labāk atbrīvoties no nolietotajām rotējošajām galviņām ievietojot tās kopējos atkritumu konteineros. Rotējošo galviņu izmešanai nav īpašu prasību.

23. Vai Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle pēc lietošanas ir īpaši jātīra?

Lai notīrītu rotējošo galviņu, izņemiet to no ierīces un noskalojiet zem tekoša ūdens. Notīriet ierīci ir mitru drānu. Nosusiniet ierīci un rotējošās galviņas ar tīru un sausu drānu, pēc tam atkal ievietojiet rotējošo galviņu ierīcē.

 

24. Kādēļ manām pēdām nepieciešama īpaša aprūpe pēc Scholl Velvet Smooth elektroniskās pēdu vīles lietošanas?

Īpaša aprūpe pēc cietās ādas noņemšanas var paildzināt vēlamo zīdaini mīksto pēdu efektu. Lai optimāli parūpētos par pēdām, pēc cietās ādas noņemšanas procedūras ieteicams tās izmērcēt vanniņā ar Scholl Velvet Smooth pēdu vannošanas līdzekli. Tas noņems atlikušās cietās ādas daļiņas un vienlaikus kops Jūsu pēdas ar augstas kvalitātes sastāvdaļām. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, nobeigumā iesakām lietot Scholl Velvet Smooth intensīvo serumu. Serums pēdas intensīvi mitrinās, jo satur pentavitīnu, zaļo kaviāru un hialuronskābi.

 

25. Kādēļ manām pēdām ir nepieciešama īpaša uzmanība un īpašs pēdu kopšanas krēms?

Mūsu pēdas nes mūs cauri dzīvei katru dienu, taču bieži tās saņem pārāk mazu uzmanību. Atšķirība starp plaukstu un pēdu ādas struktūru ir milzīga. Plaukstu un pēdu iekšējais ādas slānis ir vismaz desmit reižu biezāks par pārējo ķermeņa ādu, tāpēc tam vajadzīga īpaša aprūpe.

 

26. Kādu labumu sniedz Scholl Velvet Smooth pēdu kopšanas līdzekļi?

Ar lielu skaitu, augstas kvalitātes sastāvdaļu daudzumu Scholl Velvet Smooth pēdu kopšanas līnija piedāvā profesionālu pēdu kopšanu mājas apstākļos, kas atbilst Jūsu prasībām.

 

27. Kas padara Scholl Velvet Smooth pēdu kopšanas līniju tik īpašu?

Velvet Smooth pēdu kopšanas līnija darbojas ar īpašām sastāvdaļām, kuras līdz šim netika izmantotas pēdu kopšanā. Tādas sastāvdaļas kā zaļais kaviārs, vitamīns A+E, Omega-6, hialuronskābe un mandeļu eļļa ir labi pazīstamas un tiek izmantotas citos augstas klases ādas kopšanas produktos.

 

28. Vai man vienlaikus jāizmanto visi produkti, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, vai arī pietiek, ja izmantoju tikai vienu, piemēram, intensīvo serumu?

Atsevišķi produkti var tikt kombinēti kopā, lai radītu pēdu kopšanas rutīnu, pielāgotu katram individuāli. Neatkarīgi no lietošanas biežuma Velvet Smooth pēdu kopšanas līnija piedāvā produktus katram indivīdam, sākot ar Ekspress programmu (Velvet Smooth elektroniskā pēdu vīle + intensīvais serums) tiem, kas ir steigā, līdz pilnai, paplašinātai programmai. Sīkāka informācija par procedūrām: www.scholl.lv