Uzziniet visu par GelActiv™ gēla zolītēm.

GelActiv™ gēla zolītēm


Ja jūs lasīt visus mūsu stāstus un padomus , jums vajadzētu zināt kaut ko par augstiem papēžiem , pēdu un mūsu produktiem . Anyway , ja jūs vēl joprojām ir jautājums vai divas , nevilcinieties , lai pārlūkotu mūsu FAQ .

1. Kad man ir jāizmanto apavu zolītes?

Scholl GelActiv™ gēla zolītes ir radītas nogurušām pēdām. Tās piedāvā lielisku komfortu. Ikdienas, sportiskiem apaviem vai sandalēm, izmantojiet Everyday GelActiv™ - gēla zolītes ikdienas apaviem, bet sporta aktivitātēm, izmantojiet Sport GelActiv™ - gēla zolītes sporta apaviem.

2. Kāpēc Scholl piedāvā zolītes?

Kad Jūs stāvat, staigājat vai nodarbojaties ar citām aktivitātēm, kas saistītas ar kāju darbību, pēdas laika gaitā var nogurt. Scholl piedāvā zolītes, kas uzlabos komfortu Jūsu apavos un nodrošinās nepārtrauktu amortizāciju. Jaunās Scholl GelActiv™ gēla zolītes radītas individuālām vajadzībām - ikdienas aktivitātēm, atpūtai, sportam un ikdienas darbam. GelActiv™ tehnoloģija absorbē mikro triecienus un palīdz samazināt pārmērīgu spiedienu staigāšanas laikā.

3. Kādēļ ir izmantoti dažādu veidu gēli Everyday (Ikdienas) zolītēs?

Divkāršais gēls efektīvi absorbē mikro triecienus un palīdz samazināt pārmērīgo spiedienu staigāšanas un ikdienas aktivitāšu laikā. Stingrākais gēls nodrošina velves un papēža atbalstu, bet maigākais gēls nodrošina pirmšķirīgu amortizāciju un trieciena absorbciju. Turklāt anatomiskā GelActiv™ gēla zolīšu forma nodrošina lielisku valkāšanas komfortu.

4. Vai zolītes ir piemērotas arī bērniem?

GelActiv™ gēla zolītēm nav vecuma ierobežojumu. Taču apavu zolītes ir domātas pieaugušajiem, un tās nevajadzētu izmantot apavos, kas ir mazāki par zolīšu izmēru, lai amortizācija būtu pareizajās pēdas daļās.

5. Vai es drīkstu apgriezt apavu zolītes mazākas, piemēram, 37. izmēram?

Lūdzu, skatiet jautājumu:
„Vai es varu kaut ko sabojāt, apavu zolītes apgriežot?”

6. No kāda materiāla ir ražots gēls?

Gēls ir veidots no termoplastiska elastomēra, kas tiek plaši izmantots dažādos produktos, tostarp arī apavu zolītēs.

7. Kāda ir atšķirība no ortopēdiskajām zolītēm? Vai arī šīs zolītes ir efektīvas no ortopēdijas viedokļa?

Ortopēdiskās un ortopēdijas apavu zolītes ir radītas, citu aspektu starpā, lai kompensētu pēdas pataloģijas/pozīciju problēmas un labotu nepareizu stāju. Tās palīdz kontrolēt vai mainīt veidu, kādā Jūsu pēda strādā, sniedz atbalstu un atvieglo sāpes. Lielākoties, tās iesaka speciālisti un tās parasti ir speciāli veidotas Jūsu pēdai.

Scholl GelActiv™ gēla zolītes nodrošina nepārtrauktu komfortu visas dienas garumā un tās nekādā gadījumā nevajadzētu jaukt ar ordopēdiskajām vai ortopēdijas zolītēm. Ja Jums ir nepieciešamas ortopēdiskās apavu zolītes, mēs iesakām nēsāt tās.

8. Vai manām pēdām būs nepatīkams aromāts, ja lietošu GelActiv™ gēla zolītes?

GelActiv™ gēla zolīšu lietošanai nevajadzētu radīt ietekmi uz pēdu aromātu.

9. Kurš var izmantot zolītes un kuram apavu izmēram tās radītas?

Apavu zolītes tiek piedāvātas gan vīriešiem, gan sievietēm. Vienīgā atšķirība ir izmēros. Apavu zolītes sievietēm ir pieejamas no 38. līdz 42. izmēram. Apavu zolītes vīriešiem ir pieejamas no 42. līdz 48. izmēram. Scholl GelActiv™ zolītes ir veidotas vairākiem izmēriem. Lai piemērotu atbilstošam izmēram, apgrieziet tās, izmantojot apgriešanas ceļvedi.

10. Vai es varu kaut ko sabojāt, apavu zolītes apgriežot?

Kad apgrieziet zolītes, izmantojiet asas šķēres, lai nodrošinātu, ka gali ir nogriezti precīzi. Ja griešana tiks veikta uzmanīgi, zolītes netiks bojātas. Vispirms grieziet pa ārējo malu, lai izvairītos no pārāk mazu zolīšu izgriešanas, jo citi apavi mēdz atšķirties no norādītā izmēra. Pēc tam zolītes var apgriezt papildus, lai tās atbilstu perfekti.

11. Kā viena zolīte var derēt vairākiem apavu izmēriem?

Scholl GelActiv™ zolītes ir iespējams apgriezt atbilstoši pēdas izmēram. Grieziet pa ārējām līnijām, lai pieskaņotu zolītes savam apavu izmēram. Detalizētāka instrukcija par zolīšu apgriešanu pieejama uz iepakojuma vai mūsu mājas lapā www.scholl.lv

12. Kā man zolīte jāieliek apavos?

Izņemiet esošās apavu zolītes un nomainiet tās pret Scholl GelActiv™ gēla zolītēm, ievietojot tās ar gēla pusi uz leju.

13. Vai ir starpība starp vīriešu un sieviešu apavu zolītēm?

Vienīgā atšķirība ir izmēros, tas nozīmē, ka, ja Jūs esat sieviete, kurai nepieciešams lielāks izmērs, varat lietot vīriešu zolītes, un ja Jūs esat vīrietis, kam nepieciešams mazāks izmērs, varat izmantot sieviešu zolītes.

14. Kādiem apaviem zolītes ir paredzētas? Vai es drīkstu vienas zolītes likt divos dažādos apavu pāros?

Everyday zolītes ir paredzētas ikdienas apaviem, Sport zolītes ir paredzētas sporta apaviem. Protams, Jūs varat likt vienas zolītes vairākos apavu pāros.

15. Vai zolītes ir piemērotas arī vasaras un ziemas apaviem?

Scholl GelActiv™ gēla zolītes ir piemērotas izmantošanai gan vasaras, gan ziemas apaviem.

16. Vai zolītes var valkāt bez zeķēm?

Zolītes var valkāt arī bez zeķēm. Bet mēs iesakām valkāt zeķes vai zeķubikses, lai izvairītos no kāju svīšanas.

17. Vai zolītes var valkāt kopā ar ortopēdiskajām zolītēm?

Ja Jums ir nepieciešamas ortopēdiskās zolītes, mūsu zolīšu vietā iesakām valkāt tās. Scholl GelActiv™ gēla zolītes nav domātas, lai kompensētu pēdas nepareizās kustības, bet gan lai uzlabotu komfortu Jūsu apavos. Tās nevajadzētu valkāt vienlaicīgi ar ortopēdiskajām zolītēm.

18. Vai zolītes varētu nokrāsot manus apavus, ja tās kļūst mitras no sviedriem?

Scholl GelActiv™ zolītes ir radītas pēc augstas kvalitātes standartiem, un tām nevajadzētu krāsot apavus.

19. Kā es varu izžāvēt zolītes, ja tās ir mitras?

Ja Scholl GelActiv™ gēla zolītes ir mitras, iesakām tās izņemt no apaviem un novietot sausā telpā. Ja zolītes mitruma dēļ ir bojātas, iesakām tās vairs neizmantot.

20. Vai zolītes drīkst mazgāt?

Zolītes nedrīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā. Lai iztīrītu Jūsu zolītes, notīriet tās ar siltu, ziepjainu drānu (nemērcējiet). Izžāvējiet tās pirms ievietošanas atpakaļ apavos.

21. Pēc cik ilga laika zolītes jāmaina?

Nomainiet zolītes, kad tām ir manāmas nonēsāšanas pazīmes. Ieteicams tās mainīt ik pēc 4-6 mēnešiem.