Scholl GelActiv™ Sports Men - gela starpzoles vīriešu sporta apaviem

Kāju locītavas saudzējošs polsterējums. Triecienus absorbējoša GelActiv™ tehnoloģija.

Produkta apraksts

Kādēļ lietot Scholl GelActiv™ Sport? Starpzoles ir izstrādātas, lai efektīvi absorbētu triecienus un samazinātu sporta aktivitāšu un skriešanas radīto pārliecīgo spiedienu. To stingrais pēdas atbalsts un polsterējums ir rūpīgi pielāgots sporta apaviem. GelActivTM tehnoloģija. Triecienu absorbcija visas dienas garumā. Lielisks polsterējums. Pēdai pieguļoša forma komfortam dienas garumā.

GelActiv™ tehnoloģija: GelActiv™ tehnoloģija sniedz lielisku polsterēšanu* un triecienu absorbciju**, pateicoties tās integrētajam ergonomiskajam dizainam. GelActiv™ efektīvi absorbē mikro triecienus un palīdz samazināt staigāšanas un ikdienas aktivitāšu vai skriešanas radīto pārliecīgo spiedienu.

Pēdai pieguļošs dizains: Sholl GelActiv™ starpzoles palīdz samazināt pārliecīgu spiedienu uz pēdu, pateicoties īpaši izstrādātajam efektīvam dizainam, kas pielāgots dažādām kontakta zonām un attiecīgam spiedienam.

*salīdzinot ar starpzoļu nevalkāšanu.

** locītavas kājas apakšdaļā – ceļu un potīšu locītavas.

NORĀDĪJUMI
Kā novērst pēdu nogurumu: - Valkājiet labi pieguļošus apavus, kurām ir pietiekams polsterējums un pēdas atbalsts. -Veiciet ar pēdām apļveida kustības, lai panāktu labāku cirkulāciju. - Pārtraukumos apsēdieties un paceliet pēdas uz augšu. Saglabājiet optimālu ķermeņa svaru. Starpzoles var lietot: vingrošanas apaviem - ikdienas apaviem - sporta apaviem.

LIETOŠANAS PADOMI
Ja nepieciešams – apgrieziet starpzoli, lai pielāgotu savam izmēram. Grieziet pa līniju, kas atbilst jūsu kurpju izmēram, vai lietojiet apavu oriģinālo iekšējo starpzoli kā paraugu. Labāka efekta sasniegšanai izņemiet oriģinālās starpzoles un nomainiet tās ar Scholl GelActivTM, ievietojot tās ar gela pusi uz leju. Nomainiet starpzoles, ja redzat novalkāšanās pazīmes. Ieteicam to darīt ik pēc 6 mēnešiem.