Scholl GelActiv™ Insoles Everyday Women - gēla starpzoles sieviešu ikdienas apaviem

Jaunās Scholl GelActiv™ Everyday starpzoles absorbē triecienus visas dienas garumā. Triecienus absorbējoša GelActiv™ tehnoloģija.

Produkta apraksts

"Kādēļ lietot Scholl GelActiv™ Everyday? Divu veidu gēls efektīvi absorbē mikro triecienus un palīdz samazināt staigāšanas un ikdienas aktivitāšu radīto pārliecīgo spiedienu. Cietākais gēls sniedz pēdas un papēža atbalstu, bet mīkstākais – lielisku polsterēšanu un triecienu absorbciju. Triecienu absorbcija visas dienas garumā. Saudzē papēžus, ceļus un potītes. Pēdai pieguloša forma komfortam dienas garumā.

GelActiv™ tehnoloģija: GelActiv™ tehnoloģija sniedz lielisku polsterēšanu un triecienu absorbciju*, pateicoties tās integrētajam ergonomiskajam dizainam. GelActiv™ efektīvi absorbē mikro triecienus un palīdz samazināt staigāšanas un ikdienas aktivitāšu vai skriešanas radīto pārliecīgo spiedienu.

Pēdai piegulošs dizains: Sholl GelActiv™ zolītes palīdz samazināt pārliecīgu spiedienu uz pēdu, pateicoties īpaši izstrādātajam efektīvam dizainam, kas pielāgots dažādām kontakta zonām un attiecīgam spiedienam.

*salīdzinot ar starpzoļu nevalkāšanu."

"NORĀDĪJUMI
Kā novērst pēdu nogurumu: - Valkājiet labi pieguļošus apavus, kurām ir pietiekams polsterējums un pēdas atbalsts. -Veiciet ar pēdām apļveida kustības, lai panāktu labāku cirkulāciju. - Pārtraukumos apsēdieties un paceliet pēdas uz augšu. Saglabājiet optimālu ķermeņa svaru. Starpzoles var lietot: - ikdienas vai darba apaviem - sporta apaviem - apaviem bez papēžiem.

LIETOŠANAS PADOMI
Ja nepieciešams – apgrieziet starpzoli, lai pielāgotu savam izmēram. Grieziet pa līniju, kas atbilst jūsu kurpju izmēram, vai lietojiet apavu oriģinālo iekšējo starpzoli kā paraugu. Labāka efekta sasniegšanai izņemiet oriģinālās starpzoles un nomainiet tās ar Scholl GelActivTM, ievietojot tās ar gela pusi uz leju. Nomainiet starpzoles, ja redzat novalkāšanās pazīmes. Ieteicam to darīt ik pēc 6 mēnešiem.
"

Product Code: 5052197039436