Scholl GelActiv™ High Heels – gela starpzoles ļoti augstu papēžu sieviešu apaviem

Scholl GelActiv™ High heels – gela starpzoles ļoti augstu papēžu sieviešu apaviem, īpašs komforts īpaši augstu papēžu apavos! 1 pāris.

Produkta apraksts

Pārsteidzoši mīksti pēdu spilventiņi ļoti augstu papēžu apaviem. Īpaši mīkstais starpzoļu gela pacēlums samazina spiedienu uz pēdas pirkstu spilventiņiem un sniedz pēdai papildus komfortu. Neslīdošas. Stingri turas savā vietā.

Lietošana: Pārliecinieties, ka apavu iekšpuse ir tīra un sausa. - Noņemiet starpzoļu plastikāta aizmugures un ievērojiet simbolus, kuri norāda kreisās (L) vai labās (R) kājas starpzoli. - Ievietojiet starpzoles apavu priekšējā daļā, ar lipīgo pusi uz leju. Pārliecinieties, ka starpzoles pacēlums sākas vietā, kur sākas apavu pēdas slīpums (tas būs zem pēdas izliekuma). Ja nepieciešams, mainiet novietojumu. - Nomainiet starpzoles ik pēc 6 mēnešiem vai, ja redzat novalkāšanās pazīmes. - Lai izņemtu starpzoli, viegli un saudzīgi atdaliet to no kurpes iekšpuses. Derīgas apavu izmēriem: UK: 3 - 7.5; Euro: 35 – 40.5; AUS: 4 – 8. Piemērotas apaviem ar papēžu augstumu virs 5.5 cm. Izstrādātas un pārbaudītas sadarbībā ar pēdu aprūpes speciālistiem.

Pārtrauciet lietošanu, ja jūtat nevēlamu reakciju.