Scholl GelActiv™ Flat Shoes – gela starpzoles sieviešu apaviem bez papēžiem

Scholl GelActiv™ Flat shoes – gela starpzoles sieviešu apaviem bez papēžiem, nodrošina komfortu visas dienas garumā! 1 pāris.

Produkta apraksts

Īpašs komforts apavos bez papēžiem. Izstrādātas cieši pieguļošiem, bez papēžu apaviem, lai padarītu gaitu mīkstāku un absorbētu triecienus papēža rajonā, tā ļaujot pēdām justies vieglāk visas dienas garumā. Nesaspiež pirkstus. Stingri turas savā vietā.

Lietošana: Pārliecinieties, ka apavu iekšpuse ir tīra un sausa. - Noņemiet starpzoļu plastikāta aizmugures un ievērojiet simbolus, kuri norāda kreisās (L) vai labās (R) kājas starpzoli. - Ievietojiet starpzoles apavos ar lipīgo pusi uz leju, lai sakristu starpzoļu un apavu papēža sākuma līnijas. Ja nepieciešams, mainiet novietojumu. - Nomainiet starpzoles ik pēc 6 mēnešiem vai, ja redzat novalkāšanās pazīmes. - Lai izņemtu starpzoli, viegli un saudzīgi atdaliet to no kurpes iekšpuses. Derīgas apavu izmēriem: UK: 3 - 7.5; Euro: 35 – 40.5; AUS: 4 – 8. Izstrādātas un pārbaudītas sadarbībā ar pēdu aprūpes speciālistiem.

Pārtrauciet lietošanu, ja jūtat nevēlamu reakciju.