Scholl GelActiv™ Everyday Heels – gela starpzoles sieviešu ikdienas augstpapēžu apaviem

Scholl Gelactiv™ Everyday heels – gela starpzoles sieviešu ikdienas augstpapēžu apaviem, mīkstina triecienus pēdai visas dienas garumā! 1 pāris.

Produkta apraksts

Lieliskas palīdzes ikdienas komfortam. Mīkstais gels un iestrādātais pēdas pacēluma atbalsts ļaus justies jūsu pēdām komfortabli visas dienas garumā. Papildus mīkstums pēdas pirkstu spilventiņu rajonā. Stingri turas savā vietā.

Lietošana: Pārliecinieties, ka apavu iekšpuse ir tīra un sausa. - Noņemiet starpzoļu plastikāta aizmugures un ievērojiet simbolus, kuri norāda kreisās (L) vai labās (R) kājas starpzoli. -Ievietojiet starpzoles apavos ar lipīgo pusi uz leju. Pārliecinieties, ka starpzoles pēdas izliekums atrodas tieši zem dabīgā pēdas pacēluma vietas. Ja nepieciešams, mainiet novietojumu. - Nomainiet starpzoles ik pēc 6 mēnešiem vai, ja redzat novalkāšanās pazīmes. - Lai izņemtu starpzoli, viegli un saudzīgi atdaliet to no kurpes iekšpuses. Derīgas apavu izmēriem: UK: 3 - 7.5; Euro: 35 – 40.5; AUS: 4 – 8. Piemērotas apaviem ar papēžu augstumu zem 5.5 cm. Izstrādātas un pārbaudītas sadarbībā ar pēdu aprūpes speciālistiem.

Pārtrauciet lietošanu, ja jūtat nevēlamu reakciju.