Scholl GelActiv™ gēla zolītes

Piemērots visiem apaviem.

Jaunās Scholl GelActiv™ gēla zolītes palīdz novērst nogurušas un sāpīgas pēdas. Tām ir radīti divi komplekti, dažādām vajadzībām.


GelActiv™ Everyday

Zolītes ikdienas lietošanai

Vienalga, vai Tu vēlies iepirkties ilgāk, izbaudīt pastaigu ar ģimeni, vai doties pastaigā pa rajonu spēka atgūšanai – jaunās Scholl GelActiv™ Everyday - gēla zolītes ikdienas apaviem atbalsta Jūsu pēdas, lai Jūs justos komfortabli visas dienas garumā.

Vislabāk:

• ikdienas apaviem
• (pus) zābakiem
• sportiskiem apaviem

GelActiv™ Sport

Zolītes sporta apaviem

Ar jaunajām Scholl GelActiv™ Sport- gēla zolītēm sporta apaviem Jūs varat trenēties vēl ilgāk. Izstrādātas sadarbībā ar Salfordas Universitāti, šīs inovatīvās zolītes absorbē triecienu un samazina spiedienu uz locītavām.

Vislabāk:

skriešanas apaviem 
sporta apaviem

 

Pieredzes un inovācijas apvienojums.

Ideāls līdzsvars starp absorbciju un atbalstu

Jaunā Scholl GelActiv™ tehnoloģija satur divu veidu gēlu, kas spēj absorbēt pat vismazāko triecienu un efektīvi samazināt spiedienu staigāšanas un skriešanas laikā. Stingrākais gēls atbalsta pēdas velvi un papēdi, bet mīkstākais gēls nodrošina augstas kvalitātes amortizāciju un papildus trieciena absorbcijas efektu. Jaunās Scholl GelActiv™ zolītes var apgriezt, lai piemērotu katram apavu izmēram. Un pateicoties apakšējās virsmas saķerei, tās neslīdēs pēc ievietošanas. Zolītes var mazgāt un izmantot atkārtoti: vienkārši noslaukiet tās ar siltu, ziepjainu ūdeni.


100 gadu pieredze

Mēs joprojām pārstāvam mūsu dibinātāja Dr. Viljama Matiasa Šola (William Mathias Scholl) degsmi un vērtības. Mēs ticam, ka veselas pēdas nozīmē papildus komfortu un labsajūtu, tāpēc tieši to vēlamies nodrošināt ar mūsu produktiem.

Scholl GelActiv™ tehnoloģija

Unikālā un inovatīvā GelActiv™ tehnoloģija ietver divu veidu gēlus, kas efektīvi absorbē triecienu un samazina spiedienu uz jūsu pēdām: stingrākais gēls atbalsta pēdas velvi un papēdi, bet mīkstākais gēls nodrošina optimālu trieciena absorbciju.


Sakiet ardievas sāpošām pēdām.

Padomi, lai izvairītos no nogurušām un sāpošām pēdām.


Kad man ir jāizmanto apavu zolītes?

Uzziniet visu par GelActiv™ gēla zolītēm.

JA