Scholl krēms ar Active Repair K+™ sasprēgājušas papēžu ādas atjaunošanai.

Klīniski pierādīta papēžu ādas stāvokļa uzlabošanās tikai 3 dienu laikā.

Produkta īpašības

  • Ātra ādas atjaunošana.
  • Klīniski pierādīta iedarbība.
  • Samazina diskomfortu.
  • Palīdz novērst inficēšanos.
  • Viegli uzsūcas & nesatur smaržvielas.

Produkta apraksts

Scholl Cracked Heel Repair Cream Active Repair K+™ krēms ar Active Repair K+ sasprēgājušas papēžu ādas atjaunošanai mitrina ādu un aktīvi palīdz tai atjaunoties uz raupjiem, sausiem un sasprēgājušiem papēžiem.
Tas satur keratīnu, būtisku ādas sastāvdaļu, kas nepieciešma, lai izveidotu dabisku pamatu ādas atjaunošnai. 85% piekrīt, ka ir redzami uzlabojumi 3 dienu laikā.

SASTĀVDAĻAS (INCI): Aqua, urea, decyl oleate, dimethicone, lanolin, petrolatum, dicocoyl pentaerythritol distearyl citrate, cera microcristallina, glyceryl oleate, paraffin, phenoxyethanol, panthenol, aluminum stearate, propylene glycol, carbomer, chlorphenesin, methylparaben, bisabolol, tocopherol acetate, sorbitol, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, keratin, hydrolyzed keratin, BHA, sodium sulphate, tocopherol, citric acid, sodium phosphate, Faex extract, potassium sorbate.

Uzklājiet 2 reizes dienā uz tīras, sausas ādas. Tiklīdz āda ir atjaunojusies, turpiniet lietot, cik bieži tas ir nepieciešams, lai to saglabātu.

Sargāt no bērniem.
Tikai ārīgai lietošanai.
Ja rodas iekaisums – pārtrauciet lietošanu.
Nelietot uz atvērtām, asiņojošām plaisām.
Izvairieties no nokļūšanas acīs.
Uzglabāt zem 25ºC

Product Code: 05038483588710