Scholl Light Legs™ kompresijas zeķubikses, 20 Den, bēšas

Pakāpeniska kompresija uzlabo asinsriti visā kāju garumā, palīdz novērst nogurumu un sāpes kājās.

Produkta īpašības

  • Fibre-firmTM adījuma tehnoloģija
  • Valdziņu pretnoiršanas sistēma
  • Zīdaini mīksts, elastīgs, elpojošs pavediens
  • Ilgstoša valkāšana - līdz pat 50 mazgāšanas reizēm

Produkta apraksts

Pakāpeniska kompresija uzlabo asinsriti visā kāju garumā, palīdz novērst nogurumu un sāpes kājās. Scholl Fibre-firmTM tehnoloģija: nodrošina pakāpenisku kompresiju, sākot no potītes - visas kājas garumā, un ar saudzīgu spiedienu palīdz uzlabot asinsriti un veido kājas formu. Īpaša aizsardzība pret valdziņu noiršanu - novērš lielu caurumu veidošnās iespēju. Īpaši patīkams, elastīgs pavediens ar maigu spiedienu nodrošina labāk veidotas kājas. Zeķubikses var valkāt ilgi un tās iztur līdz pat 50 mazgāšnas reizēm, nezaudējot formu un krāsu.

70% Poliamīds, 30% Elastāns

Lietošanas norādījumi:
Lai nesabojātu zeķubikses lietošanas laikā, pārliecinieties, ka jūsu nagiem nav asu malu, kas varētu aizķert materiālu un to saplēst. Noņemiet rotaslietas, kas varētu aizķert zeķubikses.
1. Saritiniet vienu zeķi ar īkšķiem un pirkstiem līdz pat purngalam un tad atritinot saudzīgi uzvelciet pāri kājas pēdai.
2. Saudzīgi atritinot un pastiepjot, uzvelciet zeķi uz kājas. Atkārtojiet to otrai kājai.
3. Saritiniet rokās zeķubikšu jostasvietu un ērti uzvelciet uz vidukļa. Pielāgojiet zeķubikses uz augšstilbiem, apakšstilbiem, potītēm un pirkstu galiem, saudzīgi satverot materiālu pirkstos un to sakārtojot. Tagad Light LegsTM pieguļ lieliski!