Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplekts

Vienkāršas lietošanas, 2- fāžu sistēma, kas iztrādāta, lai efektīvi ārstētu vidēja līmeņa sēnītes infekciju un novērstu tās izplatīšanos un atkārtošanos.

Produkta īpašības

  • Ērts, diskrēts produkts, viss vienā.
  • Efektīvi ārstē vidēju nagu sēnītes infekciju.
  • Iznīcina 99,9 % nagu sēnītes.
  • Palīdz novērst infekcijas izplatīšanos.
  • Viegli lietojams.

Produkta apraksts

Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplektu veido 2 daļas: nagu vīlītes un īpašs nagu apstrādes šķidrums.

Nagu vīlītes
Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplektā ietilpst higiēniskas vienreizējās lietošnas vīlītes, kuras saudzīgi noņem inficētā naga virsējo slāni, samazinot sēnišu daudzumu nagā. Apvīlēšana arī samazina naga biezumu, uzlabo tā izskatu un atvieglo īpašā šķidruma iekļūšanu nagā.

Īpašs nagu apstrādes šķidrums
Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplektā ietilpst īpašs nagu apstrādes šķidrums, kas ir īpaši izstrādāts lai iesūktos dziļi nagā un ārstētu infkciju. Tas satur sastāvdaļas, kuras sarauj saites starp naga šūnām, hidratē un mīkstina nagu, atvieglojot citām sastāvdaļām vieglāk sasniegt inficētās vietas. Īpašais nagu apstrādes šķidrums iznīcina sēnīti ,padarot naga vidi daudz skābāku, nekā tās ir normalos apstākļos. Sēnīte nevar izdzīvot skābā vidē. Īpašais nagu apstrādes šķidrums izveido arī aizsargslāni uz naga virsmas, palīdzot novērst infekcijas izplatīšanos un samazinot atkārtotas inficēšnās iespēju.

Sastāvdaļas (INCI): Aqua, isopropanol, glycerine, citric acid, urea, d-panthenol, xanthan gum, sodium benzoate, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate (antioksidants).

Lietošana.
1.Fāze: apstrādes fāze (4 nedēļas): 1. 1.nedēļa: Novīlējiet naga virsmu 1x nedēļā. 2. Pēc lietošanas vīlīti izmetiet. 3. Katru dienu uzklājiet šķidrumu uz inficētā naga. 4. Atkārtojiet vīlēšanu 2, 3 un 4 nedēļā.

2.Fāze: aizsardzības fāze (9 mēneši): Uzklājiet šķidrumu uz inficētā naga vienu reizi nedēļā 9 mēnešus, vai līdz naga bojātā vieta ir izaugusi. Detalizētus lietošanas norādījumus skatīt uz apakšējās etiķetes.

Piemērots vidēji inficētiem nagiem:
Sēnīte ir skārusi ne vairāk, kā 75% no naga.
Simptomi ir redzami uz mazāk, kā 2 pirkstiem.
Simptomi ir mazāk, kā 2 gadus.

Sargāt no bērniem.
Tikai ārīgai lietošanai.
Nepieļaujiet nokļūšanu acīs.
Ja parādās kairinājuma pazīmes, pārtrauciet lietošanu.
Lai izvairītos no atkārtotas inficēšanās, nekad nelietojiet vīlīti atkārtoti.
Vienmēr uzlieciet vāciņu.
Nelietojiet uz traumētas ādas vai pie citām pēdu problēmām.
Pirms lietošnas IZLASIET lietošanas norādījumus.
Ja jums ir diabēts, lūdzu VAICĀJIET PADOMU medicīnas darbiniekiem, jo jūsu pēdām var būt nepieciešama ārstēšana, ko veic medicīnas darbinieki.