Scholl Atlēta pēdas zīmuļa un apavu līdzekļa komplekts

Palīdz apturēt pēdas sēnītes infekciju un novērš atkārtotu inficēšanos no apaviem.

Produkta īpašības

  • Uzlabojumi redzami pēc 7 dienām.
  • Iznīcina sēnīti, kas izraisa Atlēta pedu.
  • Zīmuļa precīzais aplikators ļauj uzklāt vajadzīgo krēma daudzumu plānā kārtā uz inficētās ādas. Nav jāpieskaras un ātri nožūst.
  • Palīdz novērst atkārtotu inficēšanos, iztīrot ar atlēta pēdas sēnīti inficētus apavus.
  • Klīniski pārbaudīts.

Produkta apraksts

Scholl Atlēta pēdas zīmuļa un apavu līdzekļa komplekts ir unikāls 2 soļu risinājums: ārstējošs zīmulis apvienojumā ar apavu profilakses līdzekli, kas ne tikai ārstē atlēta pēdu, bet arī palīdz atjaunot un aizsargāt ādu, lai samazinātu infekcijas recidīva risku.

"Zīmulis satur: Olile-Active™, Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Trilaureth-4 Phosphate, Alcohol Denat., Sodium Polyacrylate, Solanumtuberosum Starch, Panthenol, Undecylenic Acid, Urea, Potassium Sorbate, Allantoin, p-Anisic Acid, Sodium Benzoate.
Apavu līdzeklis satur: Ūdeni, denaturētu spirtu, borskābi.
"

"Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet informāciju un saglabājiet to. Jums var būt nepieciešams to vēlreiz pārlasīt.

1. Zīmuļa lietošana: Pirms ārstēšanas nomazgājiet un rūpīgi nosusiniet pēdas. Turiet zīmuli uz augšu un pagrieziet zīmuļa pamatni, lai dozētu krēmu. Ja zīmulis tiek lietots pirmo reizi, turpiniet griezt zīmuļa pamatni pulksteņrādītāja kustības virzienā, līdz parādās krēms. Uzklājiet krēmu uz pēdas apakšdaļas vai starp pirkstiem un ļaujiet krēmam nožūt 1–2 minūtes. Lietojiet krēmu 2x dienā, 4 nedēļas.
2. Apavu līdzekļa lietošana: Iesmidziniet līdzekli abos apavos ārstēšanas perioda sākumā. Visiem apavu pāriem reizi nedēļā iesmidziniet 3 reizes katrā no apaviem. Pirms valkāšanas ļaujiet apaviem izžūt.
"

Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet etiķeti un saglabājiet to. Paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Neizsmidziniet apavu līdzekli uz pēdu ādas. Nepieļaut nokļūšanu acīs vai uz gļotādām. Nelietot, ja jums ir alerģija pret kādu no šī produkta sastāvdaļām. Lai novērstu inficēšanos, komplektu drīkst lietot tikai viena persona. Uzglabāt produktu oriģinālā iepakojumā un istabas temperatūrā (15–25°C). Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Neuzglabāt tiešos saules staros. Sargāt no karstuma un atklātas liesmas. .Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aerosols satur viegli uzliesmojošu šķidrumu. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Cilvēkiem ar diabētu, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro ar krūti, pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu. Nelietot produktu pēc derīguma termiņa beigām.

Product Code: 5900627066401