Paziņojums par konfidencialitāti

Vispārīgi
Uzņēmums Reckitt Benckiser Group un mūsu saistītie uzņēmumi (“Reckitt Benkiser”) respektē katra mūsu klienta privātumu, kas apmeklē mūsu interneta vietnes vai atsaucas uz interaktīvām reklāmām un citiem komunikācijas veidiem. Šajā privātuma politikā tiek sniegts pārskats par mūsu informācijas apstrādes praksi un kā mēs šo informāciju izmantosim. Šī konfidencialitātes politika instruēs, kā rīkoties gadījumā, ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu personīgā informācija tiktu ievākta un uzglabāta, brīžos, kad Jūs apmeklējat Reckitt Benckiser vietnes vai atsaucaties uz interaktīvām reklāmām un citiem komunikācijas veidiem.

Reckitt Benkiser patur tiesības mainīt un papildināt šo privātuma politikas vietni, tāpēc iesakām regulāri apmeklēt šo lapu, lai pārliecinātos, ka Jūs esat izlasījis un piekrītat mūsu jaunākajiem privātuma politikas paziņojumiem.

Personu identificējoša informācija Reckitt Benckiser neievāc nekādu personiski identificējošu informāciju par Jums (Jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru vai elektroniskā pasta adresi), ja vien Jūs to nesniedzat mums brīvprātīgi.

Kad Jūs personiski identificējamu informāciju mums sniedzat brīvprātīgi, mēs Jums varam jautāt, ja Jūs vēlaties turpmāk saņemt paziņojumu no mums, piemēram, biļetenus, e-pastu vai citu informāciju. Jūs varat izvēlēties nesaņemt šos paziņojumus, ja vēlaties.

Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu personīgā informācija tiktu saglabāta, lūdzu, nesniedziet to mums. Ja Jūs jau esat iesniedzis šo informāciju un vēlētos, lai mēs to izdzēšam no mūsu ierakstiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot sadaļā “Kontakti” pieejamo kontaktinformāciju.

Personīgā informācija, kas ir ievākta uz vietas var tikt uzglabāt vai apstrādāta jūsu dzīvesvietas valstī vai jebkurā citā valstī, kurā Reckitt Benckiser vai tā apakšuzņēmējiem vai pārstāvji darbojas un, izmantojot vietni, Jūs piekrītat, jebkāda veida informācijas nodošanai ārpus savas mītnes valsts. Reckitt Benckiser nodrošinās, ka, ja informācija tiek nodota ārpus Jūsu mītnes valsts, tas tiks apstrādāti saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

Papildus tam, ka nodrošinām Jūs ar pakalpojumu vai informāciju, ko Jūs esat pieprasījis, Jūsu personiski identificējamu informāciju var izmantot arī lai palīdzētu mums izsekot, kā jūs izmantojat mūsu mājas lapu un mūsu produktus. Mēs varam arī apvienot Jūsu sniegto informāciju ar informāciju, ka mēs ievācam atsevišķi, tostarp informāciju, ko sniedzāt ar citām organizācijām (ar piekrišanu, ka tā var tikt dalīta), kā arī publiski pieejamu informāciju. Visa šī informācija palīdzēs mums lai, piemēram, labāk izstrādāt mūsu produktus, tīmekļa vietnes un reklāmas. Lai to izdarītu, mēs varam arī dalīties savu informāciju ar uzņēmumiem, kuri veic mūsu pasūtījumu darbus. Šie uzņēmumi ir piekrituši tikai izmantot jūsu informāciju tādā veidā, kā mēs to nosakām, un ievērojot procedūras kas aizsargā Jūsu sniegto informāciju.

Ja mēs dalīties ar jūsu informāciju ar kādu uzņēmuma, izņemot, kā norādīts iepriekš, mēs sazināsimies ar Jums, lai dotu Jums iespēju izņemt savu informāciju no mūsu datu bāzes, ja vien Jūs jau iepriekš neesat devis savu piekrišanu datu izmantošanai.

Mēs uzglabāsim Jūsu informāciju saprātīgā termiņā, vai tik ilgi, kamēr likums to pieprasa.

Bērni
Reckitt Benckiser nav nodoma vākt jebkādu personu identificējošu informāciju (t.i., nosaukums, adrese, tālruņa numurs vai e-pasta adrese) no personām, kas jaunākas par trīspadsmit gadiem. Vajadzības gadījumā, Reckitt Benckiser īpaši norādīs bērniem neiesniegt šādu informāciju. Ja bērns ir nodrošinājis mūs ar personiski identificējamu informāciju, šī bērna vecāks vai aizbildnis aicināts sazinieties ar mums, izmantojot sadaļā “Kontakti” pieejamo kontaktinformāciju, lai šī informācija tiktu dzēsta no mūsu ierakstiem.

Nepersonificējamas informācijas automātiskā iegūšana
Dažos gadījumos mēs varam apkopot informāciju par Jums, kas nav personiski identificējama. Piemēram, kāda veida interneta pārlūku Jūs izmantojat, kādu datora operētājsistēmu Jūs izmantojat, un domēna nosaukumu no vietas, kas Jūs saistīja ar mūsu mājas lapu vai reklāmu. Mēs izmantojam šo informāciju, lai labāk izprastu mūsu klientu intereses un lai palīdzētu uzlabot mūsu biznesu un interneta vietnes.

Informācija, kas var tikt automātiski saglabāta uz Jūsu datora cietā diska
Kad Jūs pārlūkojat kādu no mūsu lapām vai reklāmām, iespējams, daļa informācijas tiek saglabāta uz Jūsu datora. Piemēram, šī informācija var tikt saglabāta kā sīkdatnes vai līdzīga formātā, kas atļauj mums pielāgot piedāvājumu Jūsu tiešajām interesēm. Ar lielāko daļu interneta pārlūkprogrammu Jūs varat izdzēst sīkdatnes no datora cietā diska, bloķēt visus sīkdatnes vai saņemt brīdinājumu pirms sīkdatnes ir, saglabāti. Lūdzu skatīt Jūsu pārlūkprogrammas instrukcijas vai palīdzību, lai uzzinātu vairāk par šīm funkcijām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, atceļot vai bloķējot sīkdatnes, var tikt traucēta pilnīga mūsu mājas lapas izmantošana.

Ar ko sazināties
Ja Jūs esat iesnieguši privātu informāciju Reckitt Benckiser interneta vietnē, interaktīvajā reklāmā vai izmantojot kādus citus komunikācijas veidus, un vēlaties, lai tā tiktu dzēsta no mūsu uzskaites, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot sadaļā “Kontakti” pieejamo kontaktinformāciju.

Šis paziņojums par konfidencialitāti ir aktīvs no 2014. gada 1. aprīļa
© 2014. Reckitt Benckiser Visas tiesības aizsargātas.